timer heart dashboard task search Facebook

İade Şartları

Eksik veya hasarlı ürün gönderimi gibi durumlarda, sipariş ettiğiniz ürün veya ürünleri iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.
Eğer sipariş ettiğiniz ürün veya ürünler size hatalı ya da hasarlı olarak ulaşmış ise ürünün iadesi kaydıyla ve iadeyi takiben, ürününüz yenisi ile değiştirilir ya da kredi kartınıza para iadesi yapılır.
Bu nedenle siparişinizi teslim alırken paketinizi kurye görevlisinin önünde açmanızı ve eğer var ise siparişteki sorunu görevlinin önünde birlikte tespit etmenizi önemle rica ederiz.
İade işlemlerini başlatmak için durumu kurye görevlisinin düzenleyeceği tutanağa geçirterek bizi bilgilendiriniz.
Teslim aldığınız paketin sizden önce açılmış ve / veya ürünün hasarlı olup olmadığını tutanakta mutlaka belirtiniz ve tutanağın hem siz hem de kurye görevlisi tarafından imzalanmış olmasına dikkat ediniz.
Eksiksiz olarak teslim aldığınız ürünlerin iadesi veya değişikliği ile ilgili talepleriniz 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un ilgili maddeleri gereğince değerlendirilecek olup ürünün tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde orijinal ambalajı bozulmamış ve ürüne zarar gelmemiş olması kaydıyla, değişiklik veya iade yapabilirsiniz.
İşleminizin hatasız ve süratle gerçekleşmesi için talebinizin detayını, yasal süresi içerisinde sitemizdeki iletişim bölümünden mesaj ile bildirebilirsiniz.